RD HANISKA – RD na rovinatom pozemku za cenu bytu

Lemešianska,
Haniska

Aktuálna ponuka

Aktuálna ponuka

RD HANISKA – RD na rovinatom pozemku za cenu bytu

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú a modernú novostavbu nízkoenergetického (certifikát A0), murovaného rodinného domu v dvojdome na rovinatom pozemku (1.250 m2 alebo 1.839 m2) v novovybudovanej oblasti „Pod Baňou – Zóna C“ v obci Haniska s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a v tesnej blízkosti lesa, len zopár minút cesty od centra mesta Prešov a s napojením na všetky podstatné inžinierske siete – elektrina, voda, verejná kanalizácia, (plyn nie).

Predpokladaný termín odovzdania RD je – podľa dohody. V tomto čase RD ešte nie je postavený. Výstavba začne v súčinnosti so záujemcom, ktorý si kúpi jeden z ponúkaných pozemkov.

PLOCHA A ROZMERY:
Pozemok č.1 (rovinatý): celková rozloha 1.839 m2, cena: 85€/m2
– strany pozemku: čelo (východ) má 32m, chrbát (západ) má 32m, severná strana má 56m a južná strana má 60m,
Pozemok č.2 (rovinatý): celková rozloha 1.250 m2, cena: 95€/m2
– strany pozemku: čelo (západ) má 31m, chrbát (východ) má 30m, severná strana má 43m a južná strana má 38m,

CENA:
Jedna časť dvojdomu na pozemku 1.250m2 – 159.900 €
Jedna časť dvojdomu na pozemku 1.839m2 – 197.900 €

Nehnuteľnosť je určená napríklad pre tých, ktorí chcete bývať v RD, avšak máte nižší finančný rozpočet, poprípade rozmýšľate nad kúpou panelákového trojizbového bytu, pričom za tú istú cenu máte k dispozícií novostavbu rodinného domu s vlastnými parkovacími miestami a vlastným pozemkom (záhradou), kde v súčasnej dobe môžete stráviť príjemné chvíle v bezpečí vlastného súkromia.

V celom dvojdome sa nachádzajú dva samostatné trojizbové rodinné domy s úžitkovou plochou 77m2 a so zachovaním maximálneho súkromia (deliacu priečku tvorí 200mm murivo – 30mm polystyrén a opäť 200mm murivo). Tento 3-izbový rodinný dom so šírkou cca 8m a dĺžkou cca 11m ponúka množstvo nadštandardných riešení, ako napríklad výstup na terasu nielen z obývacej izby, ale aj priamo zo spálne, 2x WC, šatník pri vchodových dverách, inteligentné podlahové kúrenie s programovateľnými termostatmi v každej izbe, príprava pre krbovú vložku, nadštandardná elektroinštalácia s možnosťou jednoduchého podsvietenia budúceho nábytku, atď…

Túto príjemnú novostavbu ponúkame vo forme nadštandardného holodomu, aby si záujemca mohol sám vybrať druh, kvalitu a farebné prevedenie podláh, obkladov a sanity. V cene sú zahrnuté aj terénne úpravy pozemku a dve parkovacie miesta.

Nadštandardný holodom znamená:
– hrubá stavba (základy, múry, železobetónové vence, väzníková strecha, zvody pre dažďovú vodu, bleskozvod),
– prípojka a prívod elektriny, vody a kanalizácie do domu (kompletná príprava pre tieto IS aj s prívodmi priamo do stavby),
– zateplenie podlahy a cemento-vápenatý poter podlahy,
– plastové okná s izolačným trojsklom (z vonku vo farbe antracit, zvnútra biele), vstupné dvere a dve terasové okná (z obývacej izby a zo spálne),
– kompletná vodoinštalácia, kanalizácia, elektroinštalácia (vrátane vypínačov a zásuviek) v RD,
– inteligentné, teplovodné podlahové kúrenie,
– zateplenie stropu a sadrokartónové podhľady,
– hladké sadrové omietky stien,
– fotovoltaický slnečný kolektor a elektrický bojler na prípravu teplej vody (120l),
– všetky dokumenty potrebné pre kolaudáciu,

Jediné, čo je potrebné dokončiť podľa vašich predstáv sú podlahy, interiérové dvere, kúpeľňa a kuchyňa, a to všetko je možné zrealizovať už od cca 12.000 až 15.000 eur.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Tel. č.: +421 905 385 109
Zdieľať nehnuteľnosť
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email
Vytlačiť