O nás

Realitná kancelária ZOOM Reality, s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmom všetkých druhov nehnuteľností so zameraním na Prešovský a Košický kraj a vie pre vás zabezpečiť profesionálne právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému zázemiu a odborným postupom sme schopní predať Vašu nehnuteľnosť s odbornou starostlivosťou v optimálne krátkom čase, pri poskytnutí komplexného servisu.

Od vzniku spoločnosti poskytujeme našim klientom kvalitné služby založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru. Úspešne hľadáme individuálne riešenia aj pri náročnejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch.

Zakladáme si na ľudskom a priateľskom prístupe k ľuďom, pretože chápeme, že hľadanie nového bývania je náročný životný krok, ktorý si žiada pevnú a stabilnú oporu. Realitný maklér je ten človek, ktorý s Vami preberie Váš zámer, navrhne vám riešenia, ktoré pozná z praxe, ktoré už má bezpečne odskúšané na množstve zrealizovaných obchodných prípadoch, že sú reálne, seriózne a nápomocné. Nepúšťame svojich klientov do „dobrodružných riešení“, len preto, že to niekde počuli, komu to takto náhodou vyšlo. Riešime obchodné prípady na istotu. Vieme vám navrhnúť ako najlepšie a najrýchlejšie realitné procesy prevodu vlastníckych práv bezpečne prejsť. Sme kolektív, ktorí verí svojej intuícii a vie vycítiť, aké je v danom okamihu to najefektívnejšie riešenie. A predovšetkým, sme tu pre všetkých, ktorí sú na rovnakej vlne a vedia oceniť a podporiť iných.

Náš tím