Areál – BULGARI II.

Predstavili sme vám developerský projekt bytových domov BULGARI II. umiestnený v lokalite, ktorá sa nachádza vedľa projektu už obývaných bytových domov (na ulici Jána Pavla II., oproti Tatran handball aréne – Mestská športová hala), ktoré boli vybudované v prvej etape a v lokalite, ktorá je už dobré známa a teší sa veľkému záujmu, pretože ponúka výnimočné benefity spojené do dobre zladeného bytového konceptu ponúkajúceho praktické dispozičné riešenia, funkčné loggie a pivnice pre každý byt a množstvo parkovacích miest.

Rezidencia Bulgari II. je určená pre tých, ktorí hľadajú pre seba štartovací byt, sťahujú sa za prácou/školou alebo hľadajú byt pre vlastný investičný zámer a pre tích, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetko na dosah.

V rezidencii bolo vybudovaných a následne predaných 40 bytov, z toho 10 jednoizbových a 30 dvojizbových bytov s loggiami, pivnicami a vlastnými parkovacími miestami.

S výstavbou bytových domov sa začalo vo februári 2021, predpredaj bytov začal v máji 2021, kolaudácia bola ukončená vo februári 2023 a odovzdávanie bytov v mesiacoch apríl – jún 2023.

Náš tím sa podieľal na príprave, predaji a finalizácii projektu. Pri tejto práci sme získali neoceniteľné postrehy a skúsenosti, ktoré s radosťou vieme využiť aj pri riešení budúcich projektov.

Zdieľať
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email