Za Kalváriou – atraktívny 5 izbový RD

210 000

Predané

Prešov

Slávičia

Predané

Za Kalváriou – atraktívny 5 izbový RD

Ponúkame na predaj atraktívny 5 izbový kompletne zrekonštruovaný tehlový rodinný dom s garážou v pokojnej lokalite Za Kalváriou (ul. Slávičia) v Prešove. Exkluzívna ponuka – iba u nás.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Dispozícia: 5 izieb, 2 podlažný s medziposchodím, čiastočne podpivničený,
Úžitková plocha: 116 m2 + loggia 2m2, terasa 7m2, pivnica 14m2, garáž 18m2,
Zastavaná plocha domu: 107 m²,
Rozloha pozemku: 340m2,
Orientácia RD: južná, celodenné slnečná strana s výhľadom na neďaleký les,
Vlastníctvo: osobné

Moderný rodinný dom pre 4-5 člennú rodinu s rozsiahlymi a otvorenými priestormi sa nachádza v tichej časti mesta v kontakte s prírodou vo vzdialenosti len 1,2 km od centra mesta s jednoduchým a nekomplikovaným napojením sa na hlavné mestské komunikačné trasy. RD je predovšetkým určený pre ľudí, ktorí chcú byť v kontakte s mestom a zároveň žiť a relaxovať v pokojnom prostredí v kontakte s prírodou.

POPIS RD:
Na 1. podlaží sa nachádza predsieň, vstupná chodba so samostatným WC a vchodom do pivnice, priestranná obývačka s dekoračným krbom a veľká kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, komorou a veľkorysým priestorom na stolovanie.
Na medziposchodí sa nachádza izba (spálňa), šatník a kúpeľňa s toaletou.
Na 2. podlaží sa nachádza priestranná izba, opticky rozdelená na dve samostatné miestnosti, vstup na terasu, vstup na loggiu a vstup na 2. medziposchodie, kde sa nachádza izba (detská izba).

V okrasnej časti záhrady pred domom sa nachádza oddychová zóna a altánok s krbom. Vstup do garáže je priamo z ulice, parkovanie je možné aj na ulici pred rodinným domom. Za domom je svahovitý pozemok, terasovito členený.

RD bol skolaudovaný a daný do užívania v roku 1993. Nová kompletná rekonštrukcia domu bola realizovaná v roku 2012, posledné vymaľovanie v roku 2019. V rámci rekonštrukcie bol revitalizovaný celý interiér domu, vrátane rozvodov vody, elektriny, povrchovej úpravy stien a podláh, zateplenie domu a zhotovenie novej fasády RD.

ENERGIE A SIETE:
– celkové náklady na bývanie pre 3 dospelé osoby / 145 €,
– vykurovanie: plynový kotol + radiátory,
– príprava teplej vody: plynový kotol + 2 slnečné kolektory (v lete),
– RD je napojený na všetky inžinierske siete: el. napätie: 230/400V, verejný vodovod, mestská kanalizácia, plyn: áno, internet: áno

PLATBA:
– platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením),
– RD je BEZ akýchkoľvek TIARCH a k dispozícii na jeseň 2021,

LOKALITA a OKOLIE:
Výhodou domu je jeho kompletne zrekonštruovaný stav s možnosťou okamžitého bývania bez nutnosti realizácie akýkoľvek i tých najmenších stavebných úprav. Ďalšou významnou výhodou domu sú nízke mesačné náklady, vzhľadom k veľkosti domu, najvýhodnejšia orientácia RD na južnú svetovú stranu, ideálne dopravné pripojenie na cestné komunikácie a kúsok od zastávky MHD. Bonusom je veľmi príjemné prostredie a lokalita vhodná na relax a rôzné športové aktivity. RD odporúčam pre ľudí, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi výhodami mesta a pokojného, tichého prostredia.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Tel. č.: +421 905 385 109
Zdieľať nehnuteľnosť
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Vytlačiť