Novostavba – nízkoenergetický 3 izbový RD v dvojdome

125 000

Top ponuka

Prešov

---

Top ponuka

Novostavba – nízkoenergetický 3 izbový RD v dvojdome

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú a modernú novostavbu nízkoenergetického (certifikát A0), murovaného rodinného domu v dvojdome na rovinatom pozemku s napojením na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, verejná kanalizácia.

Pozemok kde bude postavený rodinný dvojdom si môžete vybrať sami alebo využiť ponuku pozemkov z nášho portfólia. Pri vašom vlastnom výbere pozemku vám vieme pomôcť s celým právnym servisom vrátane poskytnutia poradenstva pri jeho výbere a posúdenia všetkých technických a právnych náležitosti.

Nehnuteľnosť je určená napríklad pre tých, ktorí chcete bývať v RD, avšak máte nižší finančný rozpočet, poprípade rozmýšľate nad kúpou panelákového trojizbového bytu, pričom za tú istú cenu máte k dispozícií novostavbu rodinného domu s vlastnými parkovacími miestami a vlastným pozemkom (záhradou), kde v súčasnej dobe môžete stráviť príjemné chvíle v bezpečí vlastného súkromia.

V celom dvojdome sa nachádzajú dva samostatné trojizbové rodinné domy s úžitkovou plochou 77m2 a so zachovaním maximálneho súkromia (deliacu priečku tvorí 200mm murivo – 30mm polystyrén a opäť 200mm murivo).

Tento 3-izbový rodinný dom so šírkou cca 8m a dĺžkou cca 11m ponúka množstvo nadštandardných riešení, ako napríklad výstup na terasu nielen z obývacej izby, ale aj priamo zo spálne, 2x WC – jedno v kúpeľni a druhé samostatné aj s umývadlom, šatník pri vchodových dverách, inteligentné podlahové kúrenie s programovateľnými termostatmi v každej izbe, príprava pre krbovú vložku, nadštandardná elektroinštalácia s možnosťou jednoduchého podsvietenia budúceho nábytku, atď…

Túto príjemnú novostavbu ponúkame vo forme nadštandardného holodomu, aby si záujemca mohol sám vybrať druh, kvalitu a farebné prevedenie podláh, obkladov a sanity. V cene sú zahrnuté aj terénne úpravy pozemku a dve parkovacie miesta. Samozrejme, v prípade záujmu ponúkame dokončenie interiéru RD podľa vašich predstáv.

Nadštandardný holodom znamená:
– hrubá stavba (základy, múry, železobetónové vence, väzníková strecha, zvody pre dažďovú vodu, bleskozvod),
– prípojka a prívod elektriny, vody a kanalizácie do domu (kompletná príprava pre tieto IS aj s prívodmi priamo do stavby),
– strecha: väzníkový krov s úložným priestorom, falcovaná krytina – CLICK panely,
– zateplenie podlahy a cemento-vápenatý poter podlahy,
– plastové okná s izolačným trojsklom (z vonku vo farbe antracit, zvnútra biele), vstupné dvere a dve terasové okná (z obývacej izby a zo spálne),
– zateplenie RD (200mm polystyrén) a podsvietená fasáda (+ aj kamenný dekor),
– kompletná vodoinštalácia, kanalizácia, elektroinštalácia (vrátane vypínačov a zásuviek) v RD,
– inteligentné, teplovodné podlahové kúrenie,
– vymurovanie a ukotvenie komína STADREKO (bez krbovej vložky),
– zateplenie stropu a sadrokartónové podhľady,
– hladké sadrové omietky stien vrátane náteru bielou farbou (2x),
– fotovoltaický slnečný kolektor a elektrický bojler na prípravu teplej vody (120l),
– všetky dokumenty potrebné pre kolaudáciu – energeticky certifikát A0, certifikáty použitých materiálov, revízne správy, tlakové skúšky, tesniace skúšky a podobne.

Jediné, čo je potrebné dokončiť podľa vašich predstáv sú podlahy, interiérové dvere, kúpeľňa a kuchyňa, a to všetko je možné zrealizovať už od cca 5.000 eur.

Predpokladaný termín odovzdania nehnuteľnosti je 6-7 mesiacov od začiatku výstavby.

V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku nás prosím neváhajte kontaktovať.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Tel. č.: +421 905 385 109
Zdieľať nehnuteľnosť
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Vytlačiť