HANISKA – výstavba RD podľa vlastného výberu

0

Haniska

Lemešianska

HANISKA – výstavba RD podľa vlastného výberu

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú a modernú novostavbu nízkoenergetického (certifikát A0), murovaného rodinného domu na rovinatom pozemku s napojením na všetky podstatné inžinierske siete – elektrina, voda, verejná kanalizácia, (plyn nie).

Pozemok kde bude postavený rodinný dom si môžete vybrať sami alebo využiť ponuku pozemkov z nášho portfólia. Pri vašom vlastnom výbere pozemku vám vieme pomôcť s celým právnym servisom vrátane poskytnutia poradenstva pri jeho výbere a posúdenia všetkých technických a právnych náležitosti.

Nehnuteľnosť je určená napríklad pre tých, ktorí chcete bývať v RD, a zároveň si ho chcete vybrať podľa svojich predstáv.

Túto príjemnú novostavbu ponúkame vo forme nadštandardného holodomu, aby si záujemca mohol sám vybrať druh, kvalitu a farebné prevedenie podláh, obkladov a sanity. V cene sú zahrnuté aj terénne úpravy pozemku a dve parkovacie miesta. Samozrejme, v prípade záujmu ponúkame dokončenie interiéru RD podľa vašich predstáv.

Jediné, čo je potrebné dokončiť podľa vašich predstáv sú podlahy, interiérové dvere, kúpeľňa a kuchyňa, a to všetko je možné zrealizovať už od cca 20.000 eur.

Predpokladaný termín odovzdania nehnuteľnosti je cca 12 mesiacov od začiatku výstavby.

Cena celej stavby závisí od výberu typu RD a cena pozemku je v rozmedzí 85 až 95 €/m2.

V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku nás prosím neváhajte kontaktovať.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Ing. Michal Kostura, RSc.

Tel. č.: +421 905 385 109
Zdieľať nehnuteľnosť
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email
Vytlačiť